Kim Bu Bis ?

1988 yılının Mayıs ayında sabaha karşı dünyaya gözlerini açmış, taaaa o zamandan bu zamanlara yiğidin harman olduğu yerden gelmiştir.. Yaklaşık 12 yıldır ticaretin içinde kavrulmuştur ama ticareti zerre kadar sevmez.. Haftasonu denilen şeyin sadece Pazar günü olduğuna inanır.. Bahsi geçen 12 yıl içerisinde ki Cumartesi günleri erken kalkmasından ötürü Cumartesi günlerinden nefret eder.. Zamanında okuduğu Yıldızname adlı kitapta Cumartesi günü ölebileceği yazdığı için bu varsayıma kesinlikle inanır ve her nedendir bilinmez başına gelen bütün kötü olaylar Cumartesi günü gerçekleşmiştir.. 

Bir tespit insanı olan Bis makine mühendisidir.. 23 yaşında babasının şirketinden ayrılan -ayrıldığını sanan- Bis başka bir firmada proje mühendisi olarak görev almaktadır kii bu firmada da kendini ticaretin içinde bulmuştur.. Üniversite hayatı denen şeyden nasibini almamış, üniversitede harcadığı 4 yılını boşa geçen zaman olarak görmüştür.. 

2010 yılında blog dünyasına yazar olarak giriş yapan Bis, ilk dönemlerde blogda başından geçen olayları yazmış daha sonraları monoton olan hayatını bloga yazmamaya karar vermiştir.. Blogger'ın N'leri yarışmasıyla kitleleri kendine hayran bırakan genç girişimci, 2012 yılının Şubat ayında kendi şirketini kurmayı başarmıştır..  Bis Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve daha sayamadığımız bir çok zengin gösteren şirket uzantılarına sahip, genç, yakışıklı bir o kadar çekici ve karizmatik, güzel kızları peşinden koşturan, mükemmelliği İsviçre'li ilim ve bilim adamlarının kıskançlıkları yüzünden İsviçre'li bilim kadınları tarafından tescillenmiş gözde bekar Bis, yetkili mercilere başvurup tek celsede tespit yetkisi almıştır.. 

Yaptığı tespitlerin büyük bölümü kadınlar üzerine olduğundan bazı kesimler tarafından kadın düşmanı olarak da tanınmaktadır. Moda blogları ile ilgili yazdığı yazılar sonrasında istenmeyen adam haline gelmesine karşın hala sevdiği bloggerlar vardır.. Kalbine giden yolun midesinden geçtiği bilinen Bis, güzel yemek yapabilen bir moda bloggerıyla evlenebileceğini basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurmuştur..

Çabuk sinirlenen bi yapısı olmasına karşın özünde iyi biridir.. Boğa burcudur.. Burcunun özelliklerini birebir taşır.. Realisttir.. Blog ve Twitter dünyasında narsist ve megoloman olduğu kulaktan kulağa yayılmaktadır.. Tanısanız çok seversiniz aslında.. Kolay kolay hiç bi şeyi beğenmez.. Kızlara özellikle güzel kızlara karşı büyük bi zaafı vardır.. Fakat cool yapısından asla ödün vermez.. Her gün yeni bir güzelle tanışmasına rağmen hala bir sevgilisi yoktur.. Analar ne yiğitler doğuruyor maşşallah !

Kısaca Bis derler.. İnsanda kötü huy ve davranışların yok olması haline fena denir... Fenalardayım!

Hiç yorum yok: