Güzellikle Olmuyosa Zorlamayın !

Bazı şeyleri çok istememize rağmen elde edemeyiz yada edemiyoruz. Olmayınca olmuyor yapacak bi şey yok. Ha bu söylediğim şey iyi bi iş, iyi bi mülk değil.. Daha çok soyut şeyler.. Mesela aşk.. Mesela sevgi..

Şimdi nerden çıktı bu konu diyeceksiniz.. Son yazımda benim gibi bi insanın başına her zaman gelmeyecek nadir bi olay anlatmıştım. Tabi siz konunun orda kapandığını sanıyorsunuz ama tabi ki kapanmadı. Ha ben kapatmaya çalıştım fakat arkadaşlarım benim bi kızdan hoşlanmamın olağanüstü bi olay olduğunu düşündükleri için peşini bırakmadılar. Olaylar tamamen benden bağımsız gerçekleşti. Benim hamle yapmamam sonucu bi gelişme olmadı. Ama çevrendeki insanların sürekli bu konuda çalışma yapması insanın aklına bi acaba sorusu getirmiyo değil.. Acaba ben yanlış mı düşünüyorum diyosun ister istemez.. Ama inat bi insan olduğum için bi kere yok dedim geri dönmek de istemiyorum. Neyse sonrasında biricik halam tamamen tesadüfler üzerine kurulu bi görüşme için beni çağırıp bu konuda beni aydınlatıcı bilgiler verdi. Şöyle içime  soğuk sular serpti.. Hani artık acaba yanlış mı yapıyorum diyecek durumu ortadan kaldırdı. Zaten bağı koparacak bi şey arıyodum. Çok iyi oldu, çok da güzel oldu. Kadın süper herkesi tanıyor.. Sonuç olarak bana hiç de uygun olmayan biri olduğu kanaatine vardık. Demek ki bazı şeyler olmayınca zorlamamak gerekiyor. Haa bu herkes için geçerli olur mu onu da bilmiyorum ama ben artık olmayınca üzerine gitmeme kararı aldım. Kesin yanlış bi sonucu olacağı için olmuyodur. Allah'ın sevdiği kulu muyum nedir.. Hayır sevilmeyecek çocuk da değilim zaten :p

Tabi sadece bi olay bu kararı almama sebep olmadı. Geçen yine Facebook'da geziniyorum.. Baya bi geriye gittim ne olmuş ne bitmiş diye baktım. Yine buraya 3-4 yıllık bi hikaye yazmıştım. O kızın biriyle ilişkisi başlamış.. Merak ettim bi kimmiş diye.. Bakıyorum göremiyorum.. Bi şey var evet ama.. Hani yok canım olamaz diyosun.. Bu kız ve bu çocuk diyosun hatta diyemiyosun.. Yahu çocuk kıldan sakaldan yemin ederim gözükmüyo.. Instagramı varmış bi bakayım dedim.. Dövme falan yaptırmış.. Dövmeye karşı değilim yanlış anlaşılmasın hatta ben de küçük bi şey yaptırsam mı diye düşünüyorum. Neyse işte yahu çocuk bildiğin kıl yumağı valla ben tiksindim.. Pislik ! Sonra bu kızı yolun ortasında ağzından öpmüş çok afedersin. Kız o sakalın bıyığın içinde dudağı nası bulmuş onu da bilmiyorum ama bulmuş artık.. Bunu bi de instagarama koymuşlar. Ben buna da karşı değilim ama bana ters.. Dedim ki olum Bis bu kız sana göre değilmiş zaten.. Bi kere kıldan tüyden yoksun birisin. Senin kaymak gibi  göğsünde uyumayı bu kız haketmiyor. O gitsin o çocuğa ağda falan yapsın..