Selam Ben Nil !

Herkese merhaba,

Buradan birilerine hitap etmek çok garip bi duygu olsa gerek. Karşınızda biri varmış gibi konuşmak belki de ondan cevap beklemek farklı bi his. Kim bu nereden çıktı demenize fırsat vermeden kendimi tanıtayım. Adım Nil... Sizin tabirinizle Bis'in, sevgilisiyim. Blogunu bulmam biraz zaman aldı ama başardığım için mutluyum. 12 Ekim'den beri birlikteyiz yani 5 ay falan oldu. Ama görüyorum ki ne benim hakkımda bir yazı yazmış ne de tek bir kelime etmiş. Hala burda kendini gözde bekar olarak tanıtıyo. Sürekli telefonuna gelen mailler, doğru düzgün kullanmadığı bi twitter hesabına gelen mesajlar, tweetler her şeyi okuduktan sonra silmesi beni şüphe duymaya itti. Böyle gizli kapaklı bi iş çevirmesine rağmen ne telefonunda ne de bilgisayarında şifre var. Telefonuna o izin vermeden dokunamıyorum bile ama artık canıma tak etti. Salı günü alışverişe çıktığımız zaman lavaboya gitmek için ceketini bana verdi. Aldım telefonunu bi güzel karıştırdım. Blogu, twitter hesabı her şeyi birbirine bağlamış. Bu yazıyı yazdığım için bana kızacak biliyorum ama onu gizli gizli takip etmek istemediğimi bilmesini istedim sadece. Bir de yazılarında benden bahsetsin istiyorum, okuyanlar sahipsiz sanmasınlar ! Ayrıca kızlarla da konuşmasın, mail de mesaj da atmasınlar. 

Ne Diyosun !

Kedilerin hala sesinin çıkmadığı bir Mart ayından herkese merhaba !

Yeni yıla girdiğimiz ilk andan itibaren yeni yıl acaba bize ne getirecek sorularına " Allam işşallah sevgili getirir ! " cevabını veren kızların oluşturduğu topluluk geçtiğimiz 14 Şubat'ı da yalnız geçirdi. Üzerinden bir ay geçmesine rağmen etkilerini sosyal medya üzerinde hala görmekteyiz. Yazık !

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama son zamanlarda insanların her şeyi abartarak anlatması, olayları büyütmesi gözüme gözüme batmaya başladı. Tabi bu son zamanlar dediğim işte 14 Şubat sonrası.. Erkek arkadaştan gelen hediyelerin Instagram'da, Facebook'da ve Twitter'da paylaşıldığını hepimiz gördük. Elbiseler, takılar, ayakkabılar, kozmetik ürünleri vs. vs.. Biliyosunuz böyle özel günlerde hediye karşıtı bi insan değilim. Özenle seçilip alınmasından yanayım.. Ama bazıları öyle bi abartıyo ki alınan hediye standart bi şey.. Girmiş bi mağazaya elbise alıp çıkmış.. Kız bunu öyle bi abartmış ki sanki elbiseyi Yıldırım Mayruk dikmiş.. O elbiseyi kız kaç kere giyer o da şüpheli.. Çok afedersin ben o elbiseye götümü bile silmem.. Her neyse yine de düşünüp hediye aldığı için burdan Burak adlı gence kocaman alkış gönderiyoruz..