Ana Kuzusu !

Aylar geçse de üstünden bu kalp sizi unutmadı ! Beni sizler yarattınız sözünün doğru olduğu yegane yerlerden biri olan bloga geri dönüş yapmanın haklı gururunu yaşıyorum. Şu an gözyaşlarım boncuk boncuk yanaklarımdan süzülürken Iphone'umu elimin tersiyle kenara ittim. Sonuçta o kadar para verdik gözyaşı damlar bozulur falan filan..

Hatırlarsanız son yazımda size blogun yeni temasıyla merhaba demiştim. Hayattan yediğim darbelerden sonra bir tokat da blog bana atmış ve temayı yenilemek zorunda kalmıştım. O yazıda size Maldivler'e gideceğimden bahsetmiştim.. Maldivler bir sıcak bir sıcak anlatamam. Yazın tatile gitmenin gereksiz oldğuna karar verdim. 40 derece sıcaklıkta tatil mi olur ? Korkuyoruz ki seksi vicüdümüzü güneşe verip, D vitamini depolayalım. Blogun istatistiklerine baktığımda yurt dışından da takipçilerim olduğunu görüyordum. Siz hiç üşenmeyin benim yazımı okuduktan sonra kalkın Maldivler'e gelin. Uçaktan indim, pasaport işlemlerimi halledip valizimi alacakken insan seli üzerime doğru gelmeye başladı. Benim de haberim yok tabi arkama falan bakıyorum acaba ünlü biri mi geldi diye.. Sarılan mı dersin öpen mi dersin.. Resmen ayak üstü tacize uğradım.. Yer yer moraran uzuvlarım oldu. Kendimi zorluklar içerisinde 7 yıldızlı otelimin kral dairesine attım.. Sahile çıkmak bambaşka bi dert zaten.. T-shirt'ümü çıkarmak istiyorum flaşlar patlıyor.. Seksi vicüdümü gören kızlar ayılıp bayılıyor.. Bi kere dokunabilir miyim diyen bile çıktı düşünün artık.. İmza dağıtmaktan güneşlenemedim bile.. Yanıma fotoğraf falan da almamışım.. Göbeğe atılan imzalar mı dersin boyuna atılan imzalar mı dersin.. Bazı imzalar var kiiii insanın attıkça atası geliyor.. İlklerin öncüsü olarak nerdeyse tüm vücut epilasyondan sonra tüm vücut imza olayına imzamı atacaktım..

Tatilimin son günü son kez bi denize girip kendimi kızgın kumlara atayım dedim.. Rike marka şortumu ve Bay-Ban marka sunglass'ımı takıp sahile doğru yol aldım. Şezlonguma havlumu serecekken 14 metre uzağımda bana doğru bakıp dondurmasını yiyen, 1.72 boyunda 56 kilo dolaylarında, buğday tenli, saçları omuzlarına dökülen, gözleriyle adeta kıps kıps yapan kıza gözlüğümü hafifçe indirerek 7 numaralı bakışımı attım. Kız bayıldı.. Biliyorum inanmayacaksınız ama bayıldı.. Adeta bir Sülüman-Hürrem ilişkisi oluştu aramızda.. Sahilde ki görevlilere tez bu hatunu odama götürün, hekim çağırın diyecektim ki aklımda soru işaretleri oluştu ?????