Elimi Sallasam Ellisi !

     Yepyeni bir videoyla karşınızdayım. Bir önceki post ta erkekler için faydalı bilgileri içeren bi video yayınlamış, deney sonucu hakkında kısa yorumlar yazmıştım. Vee bayan bloggerların duygu ve düşüncelerini istemiştim. Yorum yazan herkese teşekkürü bir borç bilirim.Borç yiğidin kamçısıdır. Ben de çok yiğit bi insanım ama borcu, harcı sevmem. Yorum yapanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

     Biliyorsunuz ki ülkemizde kadın erkek eşitliği var.Pardon kadın ve erkek eşit haklara sahip... Buradan yola çıkarak bu videonun kız versiyonunu da yayınlamalıyım. Evet yapmalıyım.  Hatta yaptım olacak ! Yine aynı ekip çalışmış, çabalamış emek harcamış bizler için test edip onaylamışlar.

     Video hakkında ki yorumumu merak ediyorsanız ki kesin ediyorsunuzdur ;

     Bilindiği üzere Türkiye sınırları içinde yaşamaktayız.Biliyorum beni takip eden bi çok ülkeden insan var.Yani Kore den bile takip edenler var :) Ama çekim Türkiye sınırları içinde yapılmış. Yani bi kızın bi erkeğe gelip, tanışma cümlesinin kurmasının pek mümkün olmayacağı, hatta imkansız olacağı bi yaşam alanındayız. İnkar edecek bişe yok sonuçta herkes biliyo.. Önce erkeğin yaklaşması lazım(mış). Zaten bu kuralı kim çıkardıysa bi bulsam ! Sonra kadın erkek eşit diyosunuz. Nerde eşitlik nerde bu millet nerde bu devlet ! Aslında aradığımız kız şablonu budur efendim. Nasıl bi erkek bi kızdan hoşlanınca, yaklaşıyosa kız da aynısını yapmalı.Yükümüz hafiflemeli bu konuda. Yani en azından ben böyle düşünüyorum. Hani benden hoşlanan falan varsa burdan söyliyim :p Sonuç olarak,  böyle bişeyle ben karşılaşsam ben de hayır derim. Saf ve temiz duygularımla oynandığını düşünürüm. Sonra evet derim arkamdan laf çıkar... Şu çocuğa bi şaka yaptık hemen atladı salak falan derlerse katil falan olurum. Sonra arkadaşlarım bana temiz iç çamaşırı falan getirir. Niye insanlara boş yere eziyet edelim :) Haa bi de şu var... Elimi sallasam ellisi yani :p

     Neyse hadi izleyelim.. Çok süper cevaplar var...

video

16 yorum:

LieLLa dedi ki...

Asıcam kendimi.
Yine açılmıyor.
Off yazıyıda okudum artık çatırdıcam! :P

Bir İnce Ses dedi ki...

@LieLLa : Ya nası açılmıyo anlamıyorum ki.. Bu kez sorun olmasın diye ben pc'ye indirip kendim yükledim

LieLLa dedi ki...

Heh açıldı snmdklmslsşiösşi:D

Missbone dedi ki...

puhahahah :D çok güldüm ya heriflere bak hemen moda girmişler,popolar arşa değecek birazdan.:D

Bir İnce Ses dedi ki...

@LieLLa : Sonunda :)

@Missbone : Sen heralde kızlarınkini izlemedin :)

Gök dedi ki...

çok komik ya kız arkadaş düşünmüyorum diyo haha

Bir İnce Ses dedi ki...

@Gök : En büyük yalancı o zaten :)

hemera-nyks dedi ki...

izleyemedim ama yaa :(
-
hemera

Bir İnce Ses dedi ki...

@hemera : Yahu nası izleyemiyosun ? Çatlayacam valla ya... hata mı veriyo ?

Şirvan dedi ki...

İşte kızlar bu sebepten gidip de bir şey demiyor. Madara mı olalım yani? :))

hemera-nyks dedi ki...

yaşasınn izledimm izledimm :D:D

Bir İnce Ses dedi ki...

@Şirvan : Erkek de gidip madara oluyor. Hemen hayır diyosunuz. Sonra acaba gerçekten mi hayır dedi yoksa naza mı çekti diye ikilemde kalıyor. Madara oluyor ondan sonra :D ( Konuda geçen erkek bkz. Ben :) )

@hemera : Sabretmiyosnuz kii :) Bi bekleyin bi video size alışsın :p

francesca mckennitt dedi ki...

Nerde bu eşitlik nerede bu devlet :))

Bak ya, kafamdan geçeni çok güzel anlatmışsın. Şu sıralar kadınlar bir yandan eşitliği savunurken, bir yandan hala kovalanan, evlenip evde oturan taraf olma çabası içinde. Olmaz öyle şey hanımlar, silkelenin kendinize gelin!
-Sosyal mesajımı da verir giderim-

Bir İnce Ses dedi ki...

@francesca : Böyle sosyal mesaja can kurban :) Evet hanımlar nedir bu kovalanma sevdası anlamadım ki.. Sürü psikolojisi mi var ne var bilemedim yani. Biri kovalandım diyo diğerleri benim neyim eksik ben de kovalanayım derdinde... Siz de kovalayın :D Ne yapalım yani bir tom kruyuz gibi yakışıklı karizmatik değilsek ölelim mi :)

Ayrı Yazılan De dedi ki...

abi iki videodan sonra bir yerlerde yanlış yaptığımı düşünmeye başladım ben

Bir İnce Ses dedi ki...

@Ayrı Yazılan De : Sen bunlara bakma :)