Tükanı Kapıyoruz !

Bir yayın döneminin daha sonuna geldik.Herkes yeni yıl yazısı yazınca bende yazıyım gözüm kalır bi tarafım şişmesin dedim :p

Çok boktan bi yıl daha geçirdim.Hayatımdan koca bir sene daha çürüyüp gitti..Tarihin tozlu sayfalarına karıştırmadım dikkat ettiyseniz..Karışmasın efendim karışmasın... Şu üniversitede olduğum 4 sene mümkünse hafızamdan silinsin hatırlamak istemiyorum.Üniversitedeki bütün bağlarım sadece harç yatırdığım dönemler içinde kalsın...Peki ne yaptım ben koskoca 365 gün içerisinde... Düşünelim... Mmmm.... Hiçbir şey !

Eğlendim mi ? Hayır

Mutlu muydum ? Hayır

Huzurlu muydum ? Hayır

Aşık mıydım ? Aşkın tanımı yok cevap veremicem

Dersler nasıldı ? Bu kadar Hayır'ın içinde derslerim nasıl iyi olsun !

Şanslı mıydın ? Şans mı o ne kii !

Koca bir yılda olan biteni okudunuz daha fazla bişi anlatmaya gerek yok sanırım.Geçen 4 sene hep aynı tabloyu çıkardım.Ve önümüzdeki senede bu tablo çıkacak... 5 yıllık kalkınma planına göre 2015 senesinin sonunda da intiyar etmezsem sonuç aynı olacak.... Ki daha zorlu yıllar beni bekliyo eminim... Bugünleri arayabilirim...

Neyse yılın başına şurda saatler kaldı... Hadi herkes çıksın gezsin tozsun... Ne bilim işte sevgilisi olanlar falan birlikte olsunlar.Arkadaşlarınızı arayın,onlar sizi arasın... Akşama hazırlık yapın... Nan eğlenin işte !

Akşama muhtemelen 79 izleyicimin  % 60'lık kısmı yılbaşı için kutlama falan yapacak eğlenecek bi şekilde... O yüzden erken yazıyorum...Ben ders çalışıyo olcam buralarda... Eğlence anlayışı sadece içki içmekle eşdeğer olan insanlarla kutlama yapmamı beklemiyosunuz herhalde... Dışarı çık demeyin bi iki güzel yer var oralarda "damsız" almıyolar. Eğlenemek yasak demek ki bu sene bana...Sevdiklerinizle birlikte olun...Dargın,kırgın olanlar da barışsınlar... Herkes eğlenirken siz kös kös oturmayın... Küçük küçük hediyeler alın... Paramız yok demeyin 1 milyoncudan alın :) Bakın ben kendime hediye aldım... Bugün kargoyla gelcek :)

Hediye almak bi milyon, hediyenin verdiği mutluluğu gözlerinden okumak paha biçilemez ;)

Mutlu,sağlıklı,huzurlu, aşk dolu günler sizin olsun !

9 yorum:

girl with the red balloon dedi ki...

teşekkür ederiizzzz efendiiimmmm :))

AnceLik dedi ki...

aminn cümlemize:)

Siyah Gül.... dedi ki...

bende evdeydim :( yani mini evimde..

francesca mckennitt dedi ki...

Bence sadece bir şey yapmadığını düşünüyorsun. Hiçbir şey yapmamış olsan bile nefes almışsın demektir :) Bu kadar karamsar olma..

francesca mckennitt dedi ki...

Ayrıca içki olayında haklısın biliyor musun. Hadi içmek neyse de, bir de bunu her yerde göstermeye çalışmak.. Garip yani. Kırk yılda bir içen ben bile içtiysem, insanlara gerçekten bir şeyler empoze ediliyor demektir :)

francesca mckennitt dedi ki...

Ne çok "demektir" demişim. Pazar pazar yorum sayfalarını işgal ettim yahu :)

Bir İnce Ses dedi ki...

@francesca : Şu şehirde nefes aldığım her saniyeye lanet ediyorum nasıl karamsar olmayayım :)

İstediğin kadar yorum yazabilirsin tükan senin :)

Mia Wallace dedi ki...

nasıl bir yılbaşı yazısı bu böyle! :)

"hayır"larla dolu ama bence bu sene bu sorulardan bir kaçına "evet" cevabı vericeksin :)

Bir İnce Ses dedi ki...

@Mia : Eveeet demeyi çok isterdim :)