Işıklar.. Kamera... Motor... !

Zorlu vizelerin bitmesiyle birlikte biraz kafam dağılsın diye okulu biraz asmaya karar verdim... 2-3 günlük bi aradan sonra tekrar sahalara döncem merak etmeyin okulu bırakmadım... Bu zaman dilimi içerisinde de evime geldim.. Sırdaşım yoldaşım can arkadaşım Müdür'ümle gezdik, tozduk, eğlendik, alışveriş yaptık, sinemaya gittik McDonalds da sınırları zorladık :) Güzel zamanlar geçirdik güldük eğlendik...

Bugün sinemaya gittik.... Hayır bilemediniz Av Mevsimi değil :) Turist filmine gittik.. Ancelina'yla Coni'nin filmi... Çok süper ötesi bi film değildi ama... İyi bi filmdi.. Tavsiye edebilirim :) Ama siz yinede saat 7 den önce gidin bi alana bi bedava kampanyasını kullanın kii sonra beğenmezseniz ağzımdan gözümden sıçmaya başlayamayısınız :) Tabi konu bu değil günlük yaşanmış gerçek kesit yazmıyorum :) Konu yine yeni yeniden bir olayla karşı karşıya kalmamız... Bu konuya da bi çözüm getirecem yakında çalışmalarım ve araştırmalarım devam ediyo :)

Şimdi biz Müdür'ümle sanatsal bi etkinlik yaparak sinemaya gitmişiz.Hem de yani iyi oyuncuların olduğu bi filmi seçtik.Çünkü amacımız sanat yanii bişiler öğrenmek bişiler kapmak... ( yalan Angelina oynuyo diye gittik :D ) Neyse işte sonuç olarak en azından film izlemeye gittik yani :) Tiyatro eskisi gibi değil diyolar ya... Yalan haa inanmayın. Asıl sinema eskisi gibi değil... Boku çıkmış arkadaş... Randevu evi olmuş resmen.. Nereye geldik dedim arkadaş böyle dört bir yanım sarılmış... Önüme bakıyorum bi çift soluma bakıyorum bi çift... Arkamdakiler de artık naptılar bilemiyorum göremedim onları... Lan daha film başlamadan bunlar da bi yaklaşma bi sokulma gören diyecek dışarının soğuk havası içeriye vurmuş donacak yavrucaklar... Ondan böyle yanaştılar birbirlerine.. Ama dilek ve şikayet kutusuna yazı yazacam artık.. İki kişilik koltuk yapsınlar arka tarafa... Kız tam yaklaşamıyo araya kol koyacak zımbırtı giriyo... Yapsınlar iki kişilik arka tarafa koysunlar ohh mis :) Film başladı biz film izlemek için geldiğimiz için film izledik ama milletin derdi başka... Ya arkadaşım madem derdin öpüşmekti git başka film izle... Tarihi geçmiş filme git :) Ne bok var yeni filme geliyosun beni rahatsız ediyosun. Yani olan var olmayan var :) Sol tarafımdakiler tek gelmişlerdi neyse dedim hadi ses çıkarmıyım ama öndekiler 3 kişi dedim la bunlar grup mu yapacak napacak ne ayak bu.. Filmin ilk yarısı bi kız ikinci yarısı diğer kız falan mı olacak :) Zaman geçtikçe gördüm kii diğer kız garibim o da bizim gibi film izliyo... O diğer çakma sarışın kesin evden çıkarken arkadaşımla sinemaya gidecem dedi onu da zorla aldı getirdi... Yazık arkadaşım yazık o kıza da yazık bari bi tane de ona bulun... Gözü kalır bişi olur bi yeri şişer canı çeker :p Nerdeyse diyecektim bacı gel sen de bizdensin biz sanat için burdayız siktir et onları :)

Durum bundan ibaret sevgili izleyiciler... Artık millette utanma duygusu kalmamış :) Önceden en arka koltuğa geçerlerdi şimdi farketmiyo ışıklar sönsün karanlık olsun gerisi önemli değil :) Yani bi benzetme yapacak olursam ;

"Nefes alsın yeter!" ;)

10 yorum:

tinker dedi ki...

incem sesim yeaaa bizde hafta sonu konuştuk arkadaşlarla bu konuyu sevgili koltukları yeni alışveriş merkezlerinde var o koltuklardan:)) da dedik ne öle alla alla geliyolar bi şaaapmadıkları kalıyo diye erkek arkadaşımızda dediki belki gidecek yerleri yok napsınlar garibanlar dedi sonra düşündüm de ıı soğuktada yazık be onlara da :)))

Bir İnce Ses dedi ki...

tinkerim bizim sevgilimiz yok ama biz de halden anlarız yani :p benim isteğim bari arka tarafa geçsinler zaten filmi izlemiyolar :) Nispet yapar gibi geçiyolar ortalara :D

tinker dedi ki...

evet incem sesim o konuda bende sana katılıyorum olan var olmayan var dimi yane alla alla nolcak böle ya evde kalcaz incem sesim acilen bulmalıyız sinamada bizi üşütmeyecek birini :))

LieLLa dedi ki...

Valla her zort oluyor bu sinema koltuklarında. Kankamla durumumuzu anlatmıştım. Nasıl bir egzantirik havası varsa sıçsan romantik geliyor.
Aman dikkat valla, karanbole gidilebiliyor.

Şirvan dedi ki...

Gençlerimiz sayesinde nüfus patlaması yaşayacağız sanırım. Zaten o kadar yaratıcılar ki cami avlusu da kesmiyor, kamyon altına falan bırakıyorlar artık gayr-i meşru bebelerini. Akılları bir tek çiftleşmeye çalıştığından mıdır bilinmez.

Bir İnce Ses dedi ki...

@tinkerim ekolim : Ben aramıyorum artık :)

@LieLLa : Korktum zaten bi ara arada hızını alamayıp beni de götürecekler diye :)

@Şirvan : Böyle durumlarda her şey erkeğe atılır ama bence suç kızlarda.. Sonuçta zorla olmuyo bu işler :)

Hayal Meyal dedi ki...

hahahahh çok güldüm ya, hani av mevsimine gidicektin, yoksa o sen değil miydin :S :D

Bir İnce Ses dedi ki...

evet ben değildim :D

Siyah Gül.... dedi ki...

yaa bizim burdad sevgili koltukları var böyle yan yana arada kol olmayanlardan bde yerlerini güzel yapmışlar her sıranın baş kısmında ve genelde üst sıralarda....sen bence buraya gel sinemaya :P senn yine yok da sallayabiliyorsun benim sevgilim var ama uzakta bid beni düşün ben olan var olamayan var diyemiyorum benim de sevgilisi uzakta olan var diyip boğazına yapışasım geliyor.ama artık gitmeme kararı aldım bu en iyisi... :)

Bir İnce Ses dedi ki...

olsun sevgilisi olanların sonuçta var yani.. Bi ay sonrada da olsa 3 ay sonra da olsa göreceksin sinemaya gideceksin :D